קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

עזוב ת'עטינים שלי ! - על החיים בכלל

 

עובדה הידועה לחוקרים בשטח הארכת החיים, כי חולדות שקצצו 40% ממזונן, חיו 30% מעל הזמן הצפוי. תוצאות דומות התקבלו בכל חיות הניסוי. פחות אוכל.... יותר חיים !!! הצהרה זו כמובן אינה מתאימה לאוכלוסיות בארצות עניות. אם נבין שבתוספת החיים שקיבלו החולדות הן המשיכו להתרוצץ בכלוב ולא בילו אצל הרופא, או בחדרי מיון, במחלקות פנימיות או כירורגיות או בטיפול נמרץ, ולא נזקקו לתרופות נוספות שלא נכללו בסל הבריאות, אנחנו עשויים ע''י הסברה נכונה במשך שנים ספורות ליצור אוכלוסיה בריאה יותר ותלותית פחות בשירותי הבריאות.

 

אנסה לעשות את ההצהרה ''פחות אוכל, יותר חיים'' למובנת יותר, בצורה הקלה ביותר. כשהגוף עוסק בפירוק המזון למרכיביו ובבנית החלבונים, השומנים וכדומה, נוצרים הרדיקלים החופשיים, שניתן להגדירם כרסיסים של תהליך היצור. יותר מזון בקיבה, יותר רדיקלים חופשיים. פשוט. אלא שהרדיקלים החופשיים, הנמצאים בתוך התא החי, הם חלקיקים טעונים, ''שובבים'', הנוטים להזיק למבנה התא. הם יכולים לפגוע גם בחומר הגנטי ואז זה באמת לא נעים.

 

מכיון שאלוהים צפה שיהיו רדיקלים חופשיים כבר לפני המון זמן (אני משתדל לא לציין מתי כי יש ויכוח בין היהודים) הוא יצר את האנטי אוקסידנטים (נוגדי חימצון) המבטלים את הנזקים הצפוים. הוא אפילו הוסיף מנגנונים לתיקון של מה שכבר נפגע. גם בפירות ובירקות (ובסויה) הוא הכניס הרבה אנטיאוקסידנטים. אבל אפילו הוא לא תיאר לעצמו שהאדם ''יברא'' את המקרר והעזר כנגדו תמלא אותו עד בלי די.

 

וכך, כשאנו מורידים את כמות המזון הנכנס אל פינו, גם רמת ה-IGF-1  בדם יורדת. ה IGF-1 הוא אחד הגורמים לפעילות התא, ולהכפלתו. חזרת ההורמון לרמות הטבעיות, הרצויות, ולא לרמות הגבוהות, הנגרמות ע"י עודפי מזון, מונעת את שחיקת הגוף והארכת החיים. וגם את שכיחות הסרטן.

 

הגניסטאין, הידיד המצוי בסויה, משמש כאחד החומרים האנטי-אוקסידנטים המעולים, תכונה שיכולה להסביר מדוע היפנית עם פרק ירך שבור או סרטן שד חיה טוב יותר מחברתה האמריקאית. הסויה עוזרת לנו להיות אנו עצמנו.

 

קישורים לשאר חלקי הספר:

מבוא

הקדמה

חלב וחלב פרה

IGF-1

סויה

גניסטאין

נזקי חלב פרה לילדים

חלב פרה וחסר דם בתינוקות

רגישות לחלב פרה

חסר לקטאז

סוכרת נעורים

אלרגיה לחלב פרה ורפלוקס קיבתי - וישטי

הבריחה הגדולה - בריחת הסידן

מצוקת נשים

קטרקט

דימום מפי הטבעת

מחלות כלי דם ולב

סרטן - בקווים כלליים

סרטן השד

סרטן השחלה

סרטן הערמונית

גידולים אחרים

ALMOST THE END

על החיים בכלל

עבריינות ותזונה

ציסטות בכליות ותזונה

מחלות כבד ותזונה

אלומיניום וחלב פרה

סוף דבר

ספרות רפואית

 

על מחבר הספר - ד"ר אריה אבני

 

 

אהבתם? שתפו עם חברים
מעוניינים לקבל עדכונים על החדש באתר? לחצו LIKE בעמוד הרשמי של "הסודות של ענת" או הירשמו לניוזלטר באתר

יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות