קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

ד"ר אריה אבני - על מחבר הספר עזוב ת'עטינים שלי !

 

 

ד"ר אריה אבני נולד 3 שנים אחרי שחרור מחנה אוושויץ, מקום בו חיה אימו בסוף המלחמה הגדולה. הוא חזר לארצו בגיל תשע והתאקלם בבאר שבע. את לימודי הרפואה סיים בבירת ישראל ואת ההתמחות בכירורגיה כללית בבירת הנגב. בשנת 89' סיים את לימודי ההומיאופטיה הקלאסית באוניברסיטת בר-אילן.

 

כבן מזל דלי יש לו חלום - עם ישראל פחות חולה. מבין פירושי הפשט והדרש של המשפט העממי "אכלת אותה", הוא התרכז בפירוש השני כבסיס לכתיבת ספר זה.

 

ד"ר אבני משוכנע שמחלות כרוניות, וביניהן הסרטן הן מחלות תרבות האכילה. בסקירה מקיפה בספר הוא מנסה להסביר ולהבהיר לקורא הנבון מה פירוש "אכלת אותה" לגבי המחר אם אותו הקורא אוכל מוצרי חלב היום.

 

לצורך האיזון הטיבעי, ולמען הסר דאגה מליבות הקוראים, ממליץ ד"ר אבני להחליף את תכולת המקרר במוצרי סויה במקום המזון שהוא נמנע מלהזכירו שוב בשמו.

 

הקליניקה של ד"ר אבני ממוקמת בישוב קציר, והוא עוזר למטופליו בעזרת תזונה, צמחי מרפא ותרופות הומיאופתיות במגוון בעיות כגון: סכרת, יתר לחץ דם וכולסטרול, בעיות במערכת העיכול, סרטן, הפרעות קשב, טראומות נפשיות ועוד.

 

פרטים נוספים:

טלפון: 077-4455005

אימייל: aravni@netvision.net.il

אתר: www.avni-med.com

 

ספרים של ד"ר אריה אבני:

 

         
עזוב ת'עטינים שלי שוטי החלב רומן עם הטבע הזקן עם הבייגלים

 

בקרוב! שני ספרים חדשים של ד"ר אריה אבני: "נקניקיות" ו"סיפורה של אשה אחת".

 

לקבלת עדכון על יציאת הספרים החדשים של ד"ר אריה אבני, הירשמו לניוזלטר

 

 

אהבתם? שתפו עם חברים
מעוניינים לקבל עדכונים על החדש באתר? לחצו LIKE בעמוד הרשמי של "הסודות של ענת" או הירשמו לניוזלטר באתר

יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות