קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

טיפול טבעי נטורופתי במחלות

כאבים בנרתיק
יכול להיות שקיבלת כבר אבחנה למצבך - וסטיבוליטיס, וגיניטיס, וולוודיניה או דיספראוניה. אישה שסובלת למשך זמן, מרגישה הקלה כאשר יש סוף סוף אבחנה למצב שלה. אך לצערי כל אלו הם אינם אבחנה, ויכול להיות שגם לך הייתה תחושה שנשארת בלי תשובות. הרי אין בשמות האלו שום מידע שמסביר את הגורם לכאבים מהם את סובלת. המילים האלו בסך הכל מתארות את המצב - כאבים בנרתיק. אבל את זה כבר ידעת נכון?
דלקות חוזרות בדרכי השתן
כאשר חווים כאב או דלקת בשלפוחית השתן, הדבר הטבעי שקורה הוא שכל תשומת הלב שלנו מופנית לאותו האזור. לפעמים מתחיל להיראות לנו כאילו רק היא קיימת. באופן אינטואיטיבי, אם כואב לנו באזור מסוים - נרצה לטפל בדיוק באותו אזור. הכאב החד, הצריבה והשריפה גורמים לנו לשכוח שגוף שלם מחובר לאותה שלפוחית שתן כאובה ומציקה. באופן פרדוקסלי הטיפול היעיל הוא זה שמטפל בכל מה שמסביב לשלפוחית - את.
השמנה, אוף...
משום מה לא מדברים בכלל על תעשיית המזון שנהנית מההשמנה שלנו. אנחנו משמינות, והתעשייה משמינה - בכיס. כל ניסיון שלנו לרדת במשקל נתקל ללא הרף במכשולים שחברות המזון מציבות עבורנו. איך ניתן לרדת במשקל ולשמור על כך לאורך זמן בלי להכיר את השותף המרכזי שלנו להחלטות בענייני תזונה? כבר מזמן לא אנחנו המחליטות הבלעדיות על מה שנכנס לפה בכל ארוחה.
חוסר תיאבון - מה עושים? אבחון וגורמים
לא סתם קיים הצירוף המוכר "תיאבון בריא". תיאבון זה בריא. חוסר תיאבון יכול להעיד על בעיה פיזית או נפשית. יש לעשות אבחנה בין חוסר תיאבון זמני לבין חוסר תיאבון כרוני וממושך.
כאבי מחזור ו-PMS
המערכת ההורמונלית אצל האישה היא עדינה במיוחד. ההורמונים המופרשים בגוף, מופרשים בכמות קטנה מאוד. זאת אחת הסיבות לכך שניתן לערר את איזון המערכת ההורמונלית בקלות רבה. תזונה לקויה או סתם שינוי תזונתי, חוסר בשינה, מתח נפשי, או אפילו מעבר דירה (!), יכולים לגרום אצלך בגוף לשינויים הורמונלים.
סינוסיטיס - טיפול טיבעי מיידי
כואב, שורף, דוקר - עזרה ראשונה טבעית
שורף, כואב, דוקר ובילתי נסבל. מה עושים עד שמגיעים לטיפול? לא לחכות, להתחיל לטפל. אין צורך לרוץ לחנות טבע או לבית המרקחת, ארון עזרה ראשונה בבית נמצא במטבח! ה"תרופות" הנחוצות להקלה על המצב כבר בידיכן. מה ניתן למצוא "בתיק עזרה ראשונה" טיבעי?
עייפות
עייפות היא אחת המחלות הנפוצות. לא הרבה יודעים שניתן לטפל בתופעה שמנהלת לנו את החיים.
תולעים אצל ילדים ומבוגרים
מה עושים כשיש תולעים?
בריא או לא בריא? סימנים
יש אנשים שיתחילו לטפל בעצמם רק כאשר יגיעו למצב מסכן חיים. הסימנים להדרדרות במצב הבריאותי מגיעים בשלב מאוד מוקדם של המחלה. בעזרת תשומת לב לסימנים ניתן כבר להתחיל לטפל ולהימנע מסבל ומהופעת מחלות רבות. הסימן הכי מובהק לבריאות הוא החיוניות (ויטליות) של האדם. לפעמים מספיק רק להסתכל על אדם ולדעת - הנה זה אדם בריא. מהם הסימנים לבריאות תקינה?

יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות