קנדידה
הרצאות מבוקשות
טיפול טבעי במחלות
הסודות של ענת
ניקוי רעלים
ד"ר אמא
מה יש לאכול

הסודות של ענת

למה דיאטות נכשלות?

1. את/ה לא מגיע/ה למצב של גירעון קלורי. אם ניסית בעבר לרדת במשקל ואת/ה עדיין לא יודע/ת מה זה גירעון קלורי, דבר/י אתי. זהו הבסיס לכל דיאטה מוצלחת.

 

2. התמכרויות – רכיבים במזון שממכרים ולא מאפשרים לנו באמת לשלוט ולבחור מה נאכל וכמה.

 

3. מזונות לא בריאים בתפריט - זאת הדרך להישאר עם התמכרות למזונות מסוימים ולהגיע לאכילת יתר.

 

4. התעלמות מהגוף – הרגלים נכונים ומזון נכון יגרמו להרגשה טובה. עייפות, כאבי בטן, נפיחות או ירידה באנרגיה כל אלו סימנים שאנחנו עושים משהו לא נכון שדורש שינוי. 

 

5. "אני כל הזמן רעב/ה" 1 – בחזרה לסעיף 2. יש הבדל בין רעב לבין חשק או צורך.

 

6. "אני כל הזמן רעב/ה" 2 – העדר ירקות, פירות וסיבים תזונתיים בתזונה.

 

7. אם תירצו אין זו אגדה – לא מספיק לרצות (גם אם רוצים ממש חזק), צריך לעשות. מה את/ה מוכנ/ה לעשות כדי לרדת במשקל? תספר/י לי מה כן, ונתקדם משם.

 

8. עייפות – אחת המחלות הכי נפוצות. במצב כזה מאוד קשה לעשות תהליכים ושינויים. זה בדיוק המצב בו עזרה מקצועית תעשה את ההבדל. קודם כל כי במצב הזה מאוד חשוב לדעת על מה לשים את הדגש ומה יהיה הכי משמעותי לטובת ירידה במשקל וסיבה נוספת היא שאפשר וחשוב לטפל בעייפות כרונית.

 

9. גנטיקה / נטילת תרופות / תת פעילות בלוטת התריס / גיל המעבר – כל אלו לא סיבות להיעדר ירידה במשקל, אלא אם נחשוב חזק שכן. הם כן ישפיעו על ההתנהגות שלנו ועלולים להקשות, אבל אם נבין למה זה קורה, יש פתרונות לכל אחד מהמצבים.

 

10. אכילה ריגשית - קל להתבלבל בין אכילה ריגשית לבין התמכרות. לשניהם יש פיתרון כדי שלא יפריעו להתקדמות התהליך. 

 

11. העדר פעילות גופנית כחלק קבוע בשגרת היום - חובה לשלב פעילות גופנית בתהליך ירידה במשקל וצריך לדעת איזו פעילות גופנית מתאימה וכיצד להתאמן בצורה יעילה. 

 

12. ניסיונות לרדת במשקל ללא ליווי מקצועי – אפשר לרדת במשקל ללא שום עזרה מקצועית, זה דורש הרבה ידע מקדים, הכרה מעמיקה של החומר וניסיון. לפעמים הרבה ניסיונות עד שזה יצליח. למה לא לקצר את הדרך וללמוד מהתחלה איך עושים את זה נכון? מטרת הליווי המקצועי היא ללמד, לתת כלים לכל החיים ולעזור בשינוי הרגלים. יש הרבה דרכים להגיע למטרה, ואצל כל אחד ואחת הדרך צריכה להיות מותאמת למצב האישי – לאופי, לסדר היום, לגנטיקה, למצב הגופני, לרצון, ליכולת ולמטרה. 

 

אשמח לעזור. צרי אתי קשר ותספרי לי מה המטרה שלך. 

 

ענת טל - נטורופתית

054-4405502

(אפשר להתקשר או לשלוח וואטסאפ)

 

 

אהבתם? שתפו עם חברים
מעוניינים לקבל עדכונים על החדש באתר? לחצו LIKE בעמוד הרשמי של "הסודות של ענת" או הירשמו לניוזלטר באתר

יש לך שאלה?

הסודות של ענת

אני מבטיחה לא לשמור סודות, ולעדכן תמיד על כל מה שלא תמיד יספרו לנו בנוגע לבריאות שלנו ובעיקר על איך לשמור עליה. מלאו כאן שם ואי מייל ותתחילו לקבל ממני את כל הסודות